Çözüldü Hata bazı sorunlarla karsılastık

BaRoN

XenTurkiye Üyesi
Web sitesi
forum.mevsim.org
Site Adresiniz
https://forum.mevsim.org
resim eklerkende ımojı eklerkende aldıgım hata bu butun fonksıyonlar aktıf xenforo v2.1.10 Patch 2 kullanıyorum
1594057144285.png

Ü

Üye silindi 33

Kayıtsız / Onaylanmamış
Merhaba, xenForoyu sorunsuz kullanabileceğiniz 100% xenforo uyumlu hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Tüm paketlerde hiç bir kısıtlama (inode, cpu, v.b) yoktur. Kullanan mevcut müşterilerimiz mevcuttur.
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!
Size bir soru. Yukarıdaki arkadaşın gösterdiği sorunun hosting ile ne alakası var? Eğer tanıtım yapmak istiyorsan
kategorisine ait konu başlığı oluşturabilirsin.
Lütfen bunu tekrar etmeyin. Aksi halde gereksiz mesaj göndermek ve sürekli reklam tanıtımı içerikli mesajlar göndermeniz gerekçesi ile siteden uzaklaştırma cezası alacaksınız.

@BaRoN LSC kullanıyorsun sıkıştırma açık mı? Yaptığın ayarları bana iletir misin?

Ü

Üye silindi 33

Kayıtsız / Onaylanmamış
Siten cloudflare sunucularına yönlendirilmiş. Ayarlarını kontrol etmen veya etmen gerek. Eğer sıkıştırmalar aktif veya uygunsuz ayarın yapılandırıldıysa böyle hatalar alman normal. Siteni incelemek için bana özel mesaj ile kullanıcı adı şifre gönderir misin?

FARKHOSTİNG

XenTurkiye Üyesi
Web sitesi
www.farkhosting.com
Size bir soru. Yukarıdaki arkadaşın gösterdiği sorunun hosting ile ne alakası var? Eğer tanıtım yapmak istiyorsan
kategorisine ait konu başlığı oluşturabilirsin.
Lütfen bunu tekrar etmeyin. Aksi halde gereksiz mesaj göndermek ve sürekli reklam tanıtımı içerikli mesajlar göndermeniz gerekçesi ile siteden uzaklaştırma cezası alacaksınız.

@BaRoN LSC kullanıyorsun sıkıştırma açık mı? Yaptığın ayarları bana iletir misin?
Sorun neyle ilgiliymiş?

Charismax

XenTurkiye Üyesi
Web sitesi
www.forumkalemi.com
Hosting ile alakalı genelde bu öyle diyorlarda .. bu bende ilk zamanlar vardı. ben anlamıyorum bir arkadaş halletmişti sitenin bekleme zamanlama ayarımıdır nedir onunla alakalı.. yani mesela editöre uzun birşey yaazarken zaman falan geçiyorya o sırada gönder denilince hatayı bende alıyordum giriş yapın sayfayı yenileyin falan diyordu.. ama bu arkdaşın durum başka galiba.. vbulletinden kalma bilgilerle xenforoda gelişmeye çalışıyoruzda bazen sorduğumuz sorular cevap verenlere batıyor egomsu kibir olarak kimse öyle yapmasın yardımlaşalım bence.. senin bilmediğinide ben biliyorumdur yarın birgün düşersin yani insan düşer :D başka bir yer için dedimde buraya içimi dökmek nasip oldu.. iyimiş burası begendim.

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Web sitesi
xenforo.com.tr
vbulletinden kalma bilgilerle xenforoda gelişmeye çalışıyoruzda bazen sorduğumuz sorular cevap verenlere batıyor egomsu kibir olarak kimse öyle yapmasın yardımlaşalım bence.. senin bilmediğinide ben biliyorumdur yarın birgün düşersin yani insan düşer :D
Kesinlikle katılıyorum maalesef kimisi bildiklerini paylaşmaktan kaçınıyor kimisi de bilmediği halde herşeyi biliyormuş esasında garip :)

başka bir yer için dedimde buraya içimi dökmek nasip oldu.. iyimiş burası begendim.
Bunu duyduğuma sevindim ;) her zaman bekliyoruz :)