Çözüldü Hata bazı sorunlarla karsılastık

BaRoN

XenTurkiye Üyesi
Web sitesi
forum.mevsim.org
Site Adresiniz
https://forum.mevsim.org
resim eklerkende ımojı eklerkende aldıgım hata bu butun fonksıyonlar aktıf xenforo v2.1.10 Patch 2 kullanıyorum
1594057144285.png

Charismax

XenTurkiye Üyesi
Web sitesi
www.forumkalemi.com
kimisi de bilmediği halde herşeyi biliyormuş esasında garip :)
Bak mesela burayı açıklama gereği duydum.. bazı kişilere özelden soruyoruz hani site sahibiyiz mantık şu ufak birşey ama takıldım komil bir yerde oluyor bazen.. adam diyorki istek yap konuya.. ya arkadaşım bir tıklık bir yer sordum misal temada bir yer yerini bulamadım ama biliyorum yerini sordum aramıyım anlık diye. Bi ses kesmeler bir kaybolmalar var böyle. .
Ama birde şu var mesela ben kendi yerimde eklemeler diye yapılanları sunuyorum . Teknik yerde aşdıgım çözümleri birebir uygulamıyorum hoş uygulasamda değişen birşey yok teşekkürler yine bana geliyor.. çünkü fikir eden benim talepleri karşılayan benim buda ister istemez seni sitede geliştirici gösteriyor şu developer rank muhabbeti işte :D misal tutupta konu içinde aşdıgım bir bilgi için sitemde teşekkürler mysimsek demek saçma olur hak verirsiniz umarım.. çünkü araştırdım buldum diyorum olay bu.. bunu niye açıkladım yaşadım o yüzden . Teknik destel sitelerinin görevi zaten yardım sever olmaya çalışmak 😍