Neler yeni

Çözüldü - Sidebardaki reklamları mobilde gizleme

Çözüldü Sidebardaki reklamları mobilde gizleme

XenForo Destek Forumunda Bulunan Sidebardaki reklamları mobilde gizleme Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> reklamları admın cp de reklam ekle bolumunden ekledım, widget ekle kısmından değil. bu reklamların mobilde gorunmesını ıstemıyorum, sidebar altı widget...

Bu konu Garfield tarafından oluşturuldu 165 kez görüntülendi ve 14 yorum aldı ...

Konuyu Derecelendirin
5.00 yıldız(lar)

Garfield

XenTurkiye Üyesi
Web sitesi
Son görülme
Konuyu başlatan
Kullanıcı ID: 6
Site Adresiniz
https://www.webmasterforumu.org
reklamları admın cp de reklam ekle bolumunden ekledım, widget ekle kısmından değil.

bu reklamların mobilde gorunmesını ıstemıyorum, sidebar altı widget kısmında olan adsense reklamını. nasıl kapatabılırım mobıl ıcın?

Ekli dosyalar

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
53
Kullanıcı ID: 1
reklamları admın cp de reklam ekle bolumunden ekledım, widget ekle kısmından değil.

bu reklamların mobilde gorunmesını ıstemıyorum, sidebar altı widget kısmında olan adsense reklamını. nasıl kapatabılırım mobıl ıcın?
Extra.less şablonuna aşağıdaki kodu ekleyin
Kod:
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view codes content!

Mete_

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Kullanıcı ID: 68
Header icin .p-body elementini mi kullanacağız

Mete_

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Rica ederim işinize yaradıysa sevinirim :)
Sevgili admin; Bu konu ile pek ilgisi olmayan bi sorun daha yaşıyorum. Bunun çözümünü aylardır bulamadım. Orjinal edit yapılmamış xenforo teması da dahil google webmaster toolsta site mobil uyumlu değil hatasıile karşılaşıyorum. Sitede kullanılan eklenti yok İçeriğe girip düzeltmeyi doğrula diyorum sorun çözülüyor. Bir kaç gün sonra tekrar bazı sayfalar mobil kullanılabilirlik hatası veriyor. Siteye dokunuyorum hiç düzeltmeyi doğrula diyorum problemim çözüldü diyor :)

Bu nasil bir mantık anlamadım ben. Normalde hata veren sayfalar kendiliğinden bir kaç gün sonra doğrula deyince çözülüyor.

Webmaster toolsta böyle sorun yaşayan varmı bilmiyorum çözüm için bir öneriniz varmı çok can sıkıcı bir durum!.

Şimdiden teşekkür ederim

Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
53
Kullanıcı ID: 1
Hata ile ilgili detay nedir ekran görüntüsü atabilir misiniz

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Kullanıcı ID: 33
Orjinal edit yapılmamış xenforo teması da dahil google webmaster toolsta site mobil uyumlu değil
Nasıl değil? Üzerinde oylama yapılıp yapılmadığına emin misiniz? Xenforo mobil uyumludur!
Daha önce böyle sorun yaşayan birisini görmedim. Sitede kullanılan eklenti listesi nedir?

Mete_

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Moderatör tarafında düzenlendi:

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Kullanıcı ID: 33
Rica etsem bunun için yeni konu oluşturur musun @Mete_ ? İçerik paylaşımı ile sitende ki sorun içeriği çok farklı şeyler. 😌
İçeriğini düzenliyorum. Yeni konu başlatmanı sabırsızlıkla bekliyorum.🤗

Üst Alt