Neler yeni

XF 2.1.X - Template error: Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) HATASI

XF 2.1.X Template error: Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) HATASI

XenForo'da Nasıl Yapılır? Forumunda Bulunan Template error: Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) HATASI Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> @Emre hocanın verdiği eklentiyi kurulum yapıp kullanmaya başladıktan sonra bu hatayı sürekli yapmaya başladı ama alakasız bi durum :)...

Bu konu Developer tarafından oluşturuldu 112 kez görüntülendi ve 7 yorum aldı ...

Developer

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Konuyu başlatan
Kullanıcı ID: 38
@Emre hocanın verdiği eklentiyi kurulum yapıp kullanmaya başladıktan sonra bu hatayı sürekli yapmaya başladı ama alakasız bi durum :)

Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

Eklentiyi kurduğumdan beri hergün 10-20 sayfa bu şekilde hata siliyorum :) Bu sorunu nasıl giderebilirim?

1592918718755.png

Hatanın İçeriği

1592918816554.png

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Kullanıcı ID: 33
PHP sürümü nedir?

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Bana özelden geçici olarak kullanabileceğim yönetici kullanıcı adı ve şifre gönderir misin?

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
53
Kullanıcı ID: 1
Sorunu çözüldü olarak işaretliyorum özelden yazdığınız gibi buraya da yazsanız daha faydalı olurdu :)

Screenshot_20200627-005921.jpg

Son düzenleme:

Developer

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Konuyu başlatan
Kullanıcı ID: 38
Sorun Çözüme kavuşmadı -

@Emre hocanın eklentisinden sonra 3 ayrı hata almaya başlandı. 1ini kendim bi şekilde çözdüm diğer 2si halen devam ediyor.

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
@MySimS3k® , sorunun çözüldüğünü yazmış. Sorun çözülmediyse hangi eklentiden bu hatayı aldığını tespit etmek gerek. Öncelikle tüm eklentileri devre dışı bırakmanı tavsiye ediyorum. Bu şekilde eklentileri tek tek aktif et bakalım hangi eklentiden geliyor bu hata.

Üst Alt