Neler yeni
Kaynak ikonu

XF 2.X.X - [XCTR] Forum Moderators - Forum Moderatörlerini Görüntüleme Eklentisi 1.0.0

indirmek için izniniz yok

XF 2.X.X [XCTR] Forum Moderators - Forum Moderatörlerini Görüntüleme Eklentisi

XenTürkiye Eklentileri Forumunda Bulunan [XCTR] Forum Moderators - Forum Moderatörlerini Görüntüleme Eklentisi Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> MySimS3k® Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: [XCTR] Forum Moderators - Forum Moderatörlerini Görüntüleme Eklentisi - Eklenti anasayfa ve forumlarda...

Bu konu MySimS3k® tarafından oluşturuldu 251 kez görüntülendi ve 6 yorum aldı ...

Konuyu Derecelendirin
5.00 yıldız(lar)

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
53
Konuyu başlatan
Kullanıcı ID: 1
MySimS3k® Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XCTR] Forum Moderators - Forum Moderatörlerini Görüntüleme Eklentisi - Eklenti anasayfa ve forumlarda forum moderatörlerini görüntüleme olanağı sunar

Kaynak Açıklaması
Eklenti, forumlarda yetkili olarak atanan moderatörleri anasayfada ve forumlarda görüntüleme olanağı sağlar. Eklenti tarafımdan kodlanmış olup ücretsiz olarak paylaşılmaktadır.

Eklenti kurulumu
  1. Adım
    • Ekte bulunan dosyayı indirin ve ayıklatın
  2. Adım
    • Dosya içinde çıkan UPLOAD isimli klasörün içerisindekileri FTP aynı isimli klasörler içine atın
  3. Adım
    • ...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Kullanıcı ID: 33
Eline sağlık yılmaz abi. Bunu resmi sitede de yayınla. Yada istersen adına ben yayınlayayım?

PekelS

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Kaynak sayısı
2
Kullanıcı ID: 5
Ellerine sağlık yılmaz abi sadece bir önerim var katagoride yetkili olan moderatörleri katagorinin içerisinde sidebar olarakda gösterilebilir.

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
53
Konuyu başlatan
Kullanıcı ID: 1
Ellerine sağlık yılmaz abi sadece bir önerim var katagoride yetkili olan moderatörleri katagorinin içerisinde sidebar olarakda gösterilebilir.
Elbette bu da yapılabilir ancak söylemiş olduğun özelliklerde farklı bir eklenti mevcut bizimkisi herkesinkinden farklı olsun istedim :D

Üst Alt