Neler yeni

xenforo 2 - Search Console hataları

xenforo 2 - Search Console hataları

XenForo Destek Forumunda Bulunan xenforo 2 - Search Console hataları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Kullandığım sürüm xenforo v2.1.10 Patch 2 Forum sayfaları mobilden rahatlıkla okunabiliyor herhangi bir sorun görünmüyor. Ama webmaster tools üzerinden...

Bu konu Mete_ tarafından oluşturuldu 85 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...

Mete_

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Konuyu başlatan
Kullanıcı ID: 68
Site Adresiniz
https://www.sevgiforum.com/
Kullandığım sürüm xenforo v2.1.10 Patch 2
Forum sayfaları mobilden rahatlıkla okunabiliyor herhangi bir sorun görünmüyor.
Ama webmaster tools üzerinden kontrol sağladığımızda bir sürü hata ekranı var.
Bu işin içinden çıkamak biraz zor olacak gibi :) nedenine gelince şuradan siteyi sorguladığımzda hata görünmüyor
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

Default tema üzerinden aynı hata mesajları yağmaya devam ediyor.
webmaster tools üzerinden girip hatalı sayfaları doğrulas eçeneğinden google abiye sorgu gönderiyorum bir iki gün içinde tebrikler sıfır hata diyor .
3 Gün sonra tekrar mobil uyum hata mesajları geliyor ve ben sisteme hiç dokunmadığım halde doğrula diyorum sistemi kırmızıdan yeşile dönüştürüyor başarılı diyor.
Bu döngü aylardı böyle çıkamadım işin içinden.
Şimdi hatalar ile ilgili site üzerinden her hangi bir işlem uygulamadığım halde search console de düzeltmeyi doğrula diyorum doğruluyor başarılı bir şekilde.

Altta ekleyeceğim göseller durumu açıklar nitelikte..

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Kullanıcı ID: 33
Değerli xenForo kullanıcı @Mete_ ,
Sitende çeşitli incelemeler yapıp Google Console hataları almanız normal olarak görünmekte. Mobil görünüm olarak yazı stilleriniz Google Console için küçük durumdadır. Hataların giderebilmesi için mobil görünüm kod yapınızın düzenlenmesi gerekmekte.

Temada kullanılan Font isimlerinden kaynaklanabilir veya font boyutlarınızdan kaynaklı bir sorun olarak görünmektedir.

PekelS

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Kaynak sayısı
2
Kullanıcı ID: 5
Kullandığım sürüm xenforo v2.1.10 Patch 2
Forum sayfaları mobilden rahatlıkla okunabiliyor herhangi bir sorun görünmüyor.
Ama webmaster tools üzerinden kontrol sağladığımızda bir sürü hata ekranı var.
Bu işin içinden çıkamak biraz zor olacak gibi :) nedenine gelince şuradan siteyi sorguladığımzda hata görünmüyor
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

Default tema üzerinden aynı hata mesajları yağmaya devam ediyor.
webmaster tools üzerinden girip hatalı sayfaları doğrulas eçeneğinden google abiye sorgu gönderiyorum bir iki gün içinde tebrikler sıfır hata diyor .
3 Gün sonra tekrar mobil uyum hata mesajları geliyor ve ben sisteme hiç dokunmadığım halde doğrula diyorum sistemi kırmızıdan yeşile dönüştürüyor başarılı diyor.
Bu döngü aylardı böyle çıkamadım işin içinden.
Şimdi hatalar ile ilgili site üzerinden her hangi bir işlem uygulamadığım halde search console de düzeltmeyi doğrula diyorum doğruluyor başarılı bir şekilde.

Altta ekleyeceğim göseller durumu açıklar nitelikte..

Merhaba, Temanızdan kaynaklı bu hatalar çok normal Edge temasını kullanıyorsunuz galiba bu tür temalar her zaman hem google page speed hızı düşük olur veya bu tür hatalar karşınıza çıkar şuanda çoğunlukla alınan hatalar jslerin boyutları direk olarak cdn kurulumu yapınız. Bütün resimleri js dosyalarını ve css dosyalarını oradan çekmesini sağlayınız. İlerleyen günler içerisinde bu tür temalarda çok sıkıntı çekiceğiniz. En güzel Default tema üzerinde tema özellikler kısmında aynısını yapabileceğiniz olmasıdır.

Üst Alt