Kaynak ikonu

xenForo 2.x.x ve 2.1.x sürümleri için İzin Verilen E-postalar 1.0.0

indirmek için izniniz yok
  • Konuyu başlatan Üye silindi 33
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 33

Kayıtsız / Onaylanmamış
Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!
- xenForo 2.x.x yazılımı kullanıcıları için sadece izin verilen e-postalar eklentisi içerir.

Kurulum;
  • Datio-AllowedEmails-1.0.0.zip dosyasını indirin.
  • Datio-AllowedEmails-1.0.0 klasörü içerisinde bulunan .xml dosyasını Yönetim >> Görünüm ve diller >> Dillerinizi >> Yükle (Sağ üst buton) >> Seçilenin üzerine yükle >> alanında Forum Türkçe yamasını seçin ve üzerine yazdırın.
Sadece izin verilen e-posta listesini ekleyin.
Ekli dosyayı görüntüle 300

Kayıt esnasında alınan ekran görüntüsü
[ATTACH...
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

Ü

Üye silindi 33

Kayıtsız / Onaylanmamış
Gmail, Hotmail, Outlook, WindowsLife ve diğer benzeri sık kullanılan epostaları kapatmanız yeterli olacaktır.
Sorması biraz tuhaf olacak ama; bunu neden yapmak istiyorsun? Bu sana daha çok zarara yol açacaktır?

forumisitme.com

XenTurkiye Üyesi
Gmail, Hotmail, Outlook, WindowsLife ve diğer benzeri sık kullanılan epostaları kapatmanız yeterli olacaktır.
Sorması biraz tuhaf olacak ama; bunu neden yapmak istiyorsun? Bu sana daha çok zarara yol açacaktır?
ben onları kapatmak istemiyorum ki. Onların yanında kurumsal emaillerle de üye olunabilmesini istiyorum.

Ü

Üye silindi 33

Kayıtsız / Onaylanmamış
ben onları kapatmak istemiyorum ki. Onların yanında kurumsal emaillerle de üye olunabilmesini istiyorum.
Bunun için ekstra eklenti kullanmana gerek yok ki? Varsayılan olarak kullan. Tüm postaları kullanıma açık tut. Yapman gereken Spam ayarlarını aktif edip kullanmak.

forumisitme.com

XenTurkiye Üyesi
Bunun için ekstra eklenti kullanmana gerek yok ki? Varsayılan olarak kullan. Tüm postaları kullanıma açık tut. Yapman gereken Spam ayarlarını aktif edip kullanmak.
Afedersiniz bunu biraz az bilen kişinin anlayacağı dilde anlatabilirmisiniz.

Charismax

XenTurkiye Üyesi
Web sitesi
www.forumkalemi.com
xenforoda bütün eposta uzantıları içinde varsayılan olarak geliyor. buna gerek yok... eskiden site adlarına e-postalar alınırdı mesela bu kurumsallarda aynı degişen birşey yok. yani geek yok .