Neler yeni
Kaynak ikonu

xenForo 2.x.x ve 2.1.x sürümleri için İzin Verilen E-postalar 1.0.0

indirmek için izniniz yok

xenForo 2.x.x ve 2.1.x sürümleri için İzin Verilen E-postalar

XenForo Eklentileri Forumunda Bulunan xenForo 2.x.x ve 2.1.x sürümleri için İzin Verilen E-postalar Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: xenForo 2.x.x ve 2.1.x sürümleri için İzin Verilen E-postalar - xenForo 2.x.x yazılımı kullanıcıları için...

Bu konu Emre tarafından oluşturuldu 63 kez görüntülendi ve 5 yorum aldı ...

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Konuyu başlatan
Kullanıcı ID: 33
Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!
- xenForo 2.x.x yazılımı kullanıcıları için sadece izin verilen e-postalar eklentisi içerir.

Kurulum;
  • Datio-AllowedEmails-1.0.0.zip dosyasını indirin.
  • Datio-AllowedEmails-1.0.0 klasörü içerisinde bulunan .xml dosyasını Yönetim >> Görünüm ve diller >> Dillerinizi >> Yükle (Sağ üst buton) >> Seçilenin üzerine yükle >> alanında Forum Türkçe yamasını seçin ve üzerine yazdırın.
Sadece izin verilen e-posta listesini ekleyin.
Ekli dosyayı görüntüle 300

Kayıt esnasında alınan ekran görüntüsü
[ATTACH...
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Konuyu başlatan
Gmail, Hotmail, Outlook, WindowsLife ve diğer benzeri sık kullanılan epostaları kapatmanız yeterli olacaktır.
Sorması biraz tuhaf olacak ama; bunu neden yapmak istiyorsun? Bu sana daha çok zarara yol açacaktır?

forumisitme.com

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Kullanıcı ID: 66
Gmail, Hotmail, Outlook, WindowsLife ve diğer benzeri sık kullanılan epostaları kapatmanız yeterli olacaktır.
Sorması biraz tuhaf olacak ama; bunu neden yapmak istiyorsun? Bu sana daha çok zarara yol açacaktır?
ben onları kapatmak istemiyorum ki. Onların yanında kurumsal emaillerle de üye olunabilmesini istiyorum.

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Konuyu başlatan
ben onları kapatmak istemiyorum ki. Onların yanında kurumsal emaillerle de üye olunabilmesini istiyorum.
Bunun için ekstra eklenti kullanmana gerek yok ki? Varsayılan olarak kullan. Tüm postaları kullanıma açık tut. Yapman gereken Spam ayarlarını aktif edip kullanmak.

Üst Alt