Neler yeni

Çözüldü - Xenforo fpassthru Fonksiyonu

Çözüldü Xenforo fpassthru Fonksiyonu

XenForo Destek Forumunda Bulunan Xenforo fpassthru Fonksiyonu Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Host kaynaklı mı bilmiyorum forum sitemdeki eski bütün postların görsellerinin büyük boyut görünümleri gitti. Sadece küçük görünüm yapılabiliyor editlemeye...

Bu konu metalgear tarafından oluşturuldu 114 kez görüntülendi ve 4 yorum aldı ...

Konuyu Derecelendirin
5.00 yıldız(lar)

metalgear

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Konuyu başlatan
Kullanıcı ID: 12
Site Adresiniz
https://www.forumwebmaster.net
Host kaynaklı mı bilmiyorum forum sitemdeki eski bütün postların görsellerinin büyük boyut görünümleri gitti. Sadece küçük görünüm yapılabiliyor editlemeye çalışınca.

WhatsApp Image 2020-06-20 at 22.01.33.jpeg

Host um geçenlerde fpassthru fonksiyonunu kapatmıştı bir sürü hata almıştım. Foruma görsel yüklenemiyordu bir sorun oluştu diyordu hemen iletişime geçtim ve fpassthru fonksiyonunu açtırdım ama o günden sonra mı oldu tam hatırlamıyorum bütün görseller gitti forumdaki.

Örnek bir görselin açılmadığı link
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

Postu edit diyince ise şöyle küçük resim var tam resim yok hata veriyor. Yani bütün resimler 4-40kb arasına formatlanmış gibi.

Buna ne sebep olmuş olabilir.

Capture.JPG

Emre

Yıldırmaz
Yönetici
Admin
Web sitesi
Son görülme
Kaynak sayısı
6
Kullanıcı ID: 33
Paylaşımlı hosting kullandığını anlamış oldum. Bunun yanı sıra ben de hosting satışı yapan birisi olarak bu fonksiyonları kapatma nedenimiz zararlı olmasından kaynaklanmaktadır. Detaylı bilgiyi
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!
buradan öğrenebilirsin.
Bu hataları pasif hale getirmek veya etkinleştirmek için Reseller veya Sanal sunucuya ihtiyacın olacak.

metalgear

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Konuyu başlatan
resellarda da açmıyorlar. hayır şu ana kadar açıktı şu an kapadılar ve açık diyorlar hala bana.

merak ettiğim şu benim eski eklediğim jpeglerin hepsi formatlanmış küçük boyuta. bunu fpass fonksiyonunun kapatılması yapmış olabilir mi

bir de bizim konulara eklediğimiz jpeglerin ftp de yeri publichtml>data mı. eğer burası ise burada 48kb üzerinde bir jpeg yok bende. hepsi ufak. başka yerde mi jpeglerim emin olamadım

metalgear

XenTurkiye Üyesi
Son görülme
Konuyu başlatan
zor bela açtırdık fonksiyonu. sorun çözüldü.

bu fonksiyonun kapatılması forumda bütün geçmiş görsellerin görüntülenmesini engelliyor.

başlığı "Xenforo fpassthru Fonksiyonu" diye değiştirirsek ilerde aratanlar gelip faydalanır diye düşünüyorum.

Üst Alt